„Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur... ” ( A.Einšteinas)

Apie įmonę

UAB „Ribena Group” – patikima ir profesionali įmonė, pristato dvi pagrindines veiklos sritis: kompanija užsiima didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis medžiagomis stogams bei nekilnojamo turto nuoma ir pardavimu.

UAB „Ribena Group” yra viena iš seniausiai dirbančių didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje, siekianti turėti optimalų tinklą, nepriekaištingą reputaciją ir rimtus ketinimus toliau plėstis savo šalyje bei užsienyje.

„Ribenos“, kaip patikimo stogų eksperto, veikla, prasidėjusi dar 1993 metais, leido atrinkti geriausius tiekėjus bei produktus, kuriais nėra susivylę klientai. Nauja veiklos kryptis – prekyba ir nekilnojamu turtu ar jo nuoma – sklandžiai įsiliejo į įmonės veiklą bei susilaukė klientų dėmesio.

Mūsų vizija
UAB „Ribena Group” – stogų ekspertai bei tarpininkai perkant ar nuomojant nekilnojamą turtą – visapusiškas sprendimas klientų lūkesčiams tenkinti ir patikimas partneris visiems, ieškantiems kokybiškų produktų, paslaugų, konsultacijų ir verslo partnerystės, kuomet ilgalaikiai santykiai yra vertinami kaip produkto dalis.

Mūsų misija
Klientams teikti aukščiausios kokybės paslaugas, prekes bei konsultacijos, būti lanksčiais, skatinti ekologines idėjas, atsižvelgti į estetiką, užtikrinti siūlomo produkto patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Mūsų stiprybės
Kokybė – Lietuvoje mes atstovaujame tik patikimus ir gerai žinomus Europoje gamintojus, kurie yra geriausi savo srities specialistai.
Lankstumas – betarpiškai ir greitai reaguojame į rinkos pokyčius ir kliento pageidavimus, visada stengiamės surasti abiem pusėm palankiausią sprendimą.
Profesionalumas – Klientai ir verslo partneriai gali mumis pasitikėti, kadangi visas „Ribenos” kolektyvas nuolat tobulina savo žinias, kad galėtų jas panaudoti kasdieniniame darbe.

UAB „Ribena Group” veikia nuo 1993 m. sukaupta nemaža darbo patirtis ir pelnytas statybos specialistų pripažinimas sudaro sąlygas stabiliai įmonės bei produktų spektro plėtrai.


„Ribena” dirba su daug užsienio partnerių, tokiais kaip Katepal (Suomija), Benders (Švedija), Hunter Plastics (Anglija) ir kt., kurie yra gerai žinomi visame pasaulyje. Bendradarbiavimas su šiomis firmomis, pasitikėjimas ir suteikta teisė atstovauti jų produkcijai Lietuvoje yra didžiulė garbė ir atsakomybė.

UAB „Ribena” tikslas – tenkinti klientų poreikius ir viršyti lūkesčius. Įmonė yra įsipareigojusi kelti klientų aptarnavimo kultūros ir paslaugų suteikimo kokybę, plėsti naujų klientų ratą bei užtikrinti esamų išlaikymą. Todėl vienas svarbiausių „Ribenos” uždavinių – teikti klientams aukštos kokybės statybines medžiagas iš patikimų tiekėjų, suteikti visas reikiamas paslaugas ir konsultacijas.

image_print